Bienem; uzmanlık alanı web tasarım, grafik tasarım ve sosyal medya olan bir medya ajansıdır.

Bienem olarak çalışma hayatımıza 2013 yılında Ankara’da Android / IOS için oyun ve uygulamalar geliştirerek başladık. 2018 yılından beri de Bodrum’dan Türkiye’nin dört bir yanına web tasarımı, grafik tasarım, reklam, pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı gibi birçok hizmet veriyoruz. Gelin tanışalım.

handshake image

Neden bienem
ile çalışmanız gerektiğini,
anlatalım.

Bienem’in 3 ana kuralı vardır. Dürüstlük, mükemmeliyetçilik ve modernlik. Web tasarımı yapanlar genellikle müşterilerinin kafalarını yalan yanlış bilgilerle doldurup işi almaya çalışırlar. Parayı aldıktan sonra da yüzlerini bir daha göremezsiniz.

Bizim öncelikli hedefimiz müşterilerimizin güvenini kazanmak. Sorularınızı tüm ayrıntılarıyla tek tek cevaplayarak kafanızda soru işareti bırakmamak. Projenin her aşamasında yüz yüze gelerek her ayrıntının sizin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz.

İş hayatımız dışında da mükemmeliyetçi insanlarız. Yaptığımız her şey kaliteli olmalı ve herkes tarafından beğenilmeli. Yaptığımız her web sitesini, kendi web sitemiz gibi özenle ve aynı mükemmeliyetçilikle yapıyoruz. Genç bir ekibiz ve her an her ihtiyacınız için elimizden geleni yapıyoruz. İşlerimizde bütün dünyanın kabul ettiği günümüz tasarım kurallarını uygulayarak evrensel kalitede ürünler ortaya çıkarıyoruz.

İLETİŞİM

Arayın, çözüm bulalım.

En büyük farklarımızdan biri müşterilerimiz ile kurduğumuz iletişim. Ne zaman isterseniz bizi arayabilir ya da not bırakabilirsiniz.